x

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (719)

serial kryminalny Polska 2023   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Magdalena Margulewicz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Daga i Magda otrzymują zadanie odnalezienia Pawła Kani, terapeuty motywacyjnego, który odniósł w branży sukces. Zdaniem jego żony zniknięcie mężczyzny ma coś wspólnego z listem od byłego wspólnika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W życiu wrocławskich śledczych, rozwiązujących zagadki najcięższych zbrodni, zachodzą spore zmiany, a życie kilkorga z nich zostaje wywrócone do góry nogami. Załogę naczelnika Kubisa (Marek Włodarczyk) oprócz śledztw, jakimi zajmują się na co dzień, czeka też wyjątkowe wyzwanie - sprawa seryjnego mordercy, ogarniętego obsesją na punkcie jednej z funkcjonariuszek.

W tym odcinku

Daga i Magda otrzymują zadanie odnalezienia Pawła Kani, terapeuty motywacyjnego, który odniósł w branży spory sukces. Zdaniem jego małżonki zniknięcie mężczyzny ma coś wspólnego z listem, jaki otrzymał on od byłego wspólnika, Zygolewicza. Panowie zakończyli współpracę w bardzo złych stosunkach. Współpracownik kierował do zaginionego poważne groźby. Wkrótce do śledczych docierają informacje, z których wynika, że Paweł Kania też nie był porządnym człowiekiem. Cały czas toczy się dochodzenie w sprawie śmierci prokuratora Gardockiego, w którym dochodzi do ważnego odkrycia. Na miejscu zbrodni znaleziono odznakę Jawora.

Występują (pokaż wszystkich)