Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (69)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (69)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Na komendę wraca Przybylska. Razem z nowym członkiem zespołu, Brunonem Sawickim, przejmuje sprawę zniknięcia mężczyzny. Wkrótce w rzece zostaje znalezione jego ciało. W grę może wchodzić zdrada.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Na komendę wraca Przybylska. Policjantka w niecodziennych okolicznościach poznaje nowego członka zespołu, którym jest starszy aspirant Bruno Sawicki. Razem przyjmują sprawę dotyczącą zniknięcia mężczyzny. Żona zgłosiła, że wyjechał na ryby, jednak do tej pory nie wrócił i nie ma z nim kontaktu. Kilka godzin później policja znajduje ciało zaginionego w rzece. Jeden z tropów prowadzi do agencji reklamowej, która tak naprawdę zajmuje się dostarczaniem alibi niewiernym małżonkom. Kowalski jest nieufny wobec nowego partnera Marii, ostrzega Przybylską przed bliższą relacją z Sawickim.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także