Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (67)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (67)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Ktoś zabija pacjenta szpitala. Był to dobrze znany policji przywódca grupy przestępczej. Oficjalnie był on bogatym biznesmenem, ale od dawna podejrzewano go o kierowanie grupą przestępczą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Ktoś zabija pacjenta szpitala. Okazuje się, że był to dobrze znany policji przywódca grupy przestępczej. Oficjalnie był on bogatym biznesmenem, ale od dawna podejrzewano go o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Próbowano mu już udowodnić handel dopalaczami na dużą skalę, ale zabrakło dowodów. Stasiak i Pilarczyk, którzy zaczynają stanowić całkiem zgrany duet, podczas śledztwa docierają do innych ważnych nazwisk wśród przestępców. Jednak finał tej sprawy wszystkich zaskakuje. Tymczasem Tadeusz namawia Kacpra, by pomógł mu w prywatnym śledztwie na terenie ich blokowiska. Niepokoi go relacja pewnego małżeństwa. Po kolejnej głośnej kłótni niespodziewanie zniknęła żona.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także