Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (661)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (661)

serial kryminalny Polska 2023   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Magdalena Margulewicz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Pewien mężczyzna popełnia samobójstwo w prosektorium. Jawor i Górska ustalają, że odebrał sobie życie nad zwłokami Anny Grabowskiej. Pakulska odkrywa, że kobietę prawdopodobnie otruto.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek) oraz jej koledzy z pracy muszą zająć się kolejnymi intrygującymi zagadkami i zawirowaniami w życiu prywatnym.

W tym odcinku

Julię zaskakuje w prosektorium nieznany mężczyzna. Staje nad jednym z ciał i strzela sobie w głowę. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają Jawor i Górska. Jak ustalają, samobójca odebrał sobie życie nad ciałem Anny Grabowskiej, która trafiła do kostnicy w wyniku przedawkowania leków antydepresyjnych. Pakulska odkrywa jednak, że to najprawdopodobniej pomyłka - w organizmie ofiary były inne substancje, wskazujące na to, że ją otruto. Tymczasem Maria Kowalska wdaje się w konflikt z Pakulską, sympatią swojego syna. Kowalska znacznie lepiej dogaduje się z Kropelką, którą prosi o pomoc w delikatnej sprawie. Chciałaby odszukać znajomego sprzed wielu lat.

Występują (pokaż wszystkich)

x