Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (66)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (66)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Umiera starszy człowiek. Wszystko wskazuje na śmierć z przyczyn naturalnych, ale na komendę wpływa zgłoszenie od byłej opiekunki mężczyzny, która twierdzi, że wysłał on jej SMS-a z prośbą o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Umiera starszy człowiek. Wszystko wskazuje na śmierć z przyczyn naturalnych, ale na komendę wpływa zgłoszenie od byłej opiekunki mężczyzny, która twierdzi, że prawdopodobnie został on zamordowany. Dzień przed śmiercią starszy pan wysłał SMS-a z prośbą o pomoc. Czekając na wyniki sekcji zwłok, policjanci rozpoczynają śledztwo. Sprawa nabiera tempa, gdy Wach i Walczak odkrywają, że została zamordowana także opiekunka staruszka. Sąsiedzi wskazują osobę, która mogła być zamieszana w sprawę, drugi trop prowadzi do najbliższej rodziny zamordowanego. W międzyczasie Walczak zabiega o względy Izy, po tym jak przez pomyłkę nazwał ją imieniem byłej dziewczyny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także