Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (65)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (65)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Funkcjonariusze muszą się zająć sprawą szajki złodziei, którzy od kilku miesięcy grasują w mieście. Równolegle świadek, który miał się zjawić na komendzie, zostaje potrącony przez nieznanego sprawcę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Stasiak ma nową partnerkę, Ewę. Jest to stanowcza i doświadczona policjantka, która trzyma dystans wobec reszty zespołu. Kobieta stanowczo gasi Kowalskiego, który próbuje się do niej zbliżyć. Stasiak również nie jest przekonany do nowej partnerki. Tymczasem muszą się wspólnie zająć sprawą szajki złodziei, którzy od kilku miesięcy grasują w mieście. W tym samym czasie pojawiają się kolejne komplikacje. Świadek, który miał się zjawić na komendzie, zostaje potrącony samochodem przez nieznanego sprawcę. Trafia do szpitala w krytycznym stanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także