Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (63)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (63)

serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Podejrzenia Pauliny co do sąsiada potwierdzają się. Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa pięciu osób. Świadek zdarzenia twierdzi, że przestępstwa dokonał mężczyzna, który... przebywa w więzieniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Podejrzenia Pauliny co do sąsiada potwierdzają się. Mężczyzna coś ukrywa. Od tej chwili Agata jest pod stałym nadzorem matki. Do Walczaka dzwoni Iza, która jest zaniepokojona zachowaniem przyjaciela. Chce pocieszyć Kubę po rozstaniu z Karoliną. Tymczasem trwa śledztwo w sprawie zabójstwa pięciu osób. Jedyny świadek zdarzenia twierdzi, że przestępstwa dokonał mężczyzna, który w tym czasie... przebywał w więzieniu. Podczas dochodzenia policjanci natrafiają na trop człowieka łudząco podobnego do podejrzanego gangstera. Aby rozwiązać sprawię i złapać winnego, Wach i Walczak muszą uciec się do podstępu i wykorzystać głównego świadka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także