Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (62)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (62)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Policjanci otrzymują zgłoszenie dotyczące ucieczki z więzienia. Jeden ze strażników wydaje się zamieszany w sprawę. Wkrótce pod miastem zostają znalezione zwłoki ofiar gangsterskiej egzekucji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Na komendzie wybucha kłótnia pomiędzy Kowalskim a Kubisem. Pierwszy z mężczyzn grozi odejściem z pracy. Czuje się przytłoczony obowiązkami. Kubis rozważa zatrudnienie nowej osoby. Tymczasem policjanci otrzymują zgłoszenie dotyczące ucieczki z więzienia. Uciekinierem jest groźny przestępca, szef gangu. Jeden ze strażników wydaje się zamieszany w sprawę. Okazuje się, że mężczyzna był szantażowany. W trakcie śledztwa pojawiają się kolejne ofiary. Pod miastem zostaje znalezione pięć ciał ludzi zamordowanych podczas gangsterskiej egzekucji. Wach postanawia na własną rękę sprawdzić, kim jest sąsiad, który zbliżył się do jej córki. Agata natomiast nadal nie odzywa się do matki. Nie chce pogodzić się z decyzją dotyczącą oddania pupila.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także