Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (60)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (60)

serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Walczak ma problemy z wydziałem wewnętrznym. Jest podejrzany o kradzież kokainy. Mężczyzna nie przyznaje się do winy, przywłaszczenia mienia dilera dokonał ktoś legitymujący się jego dokumentami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Walczak ma problemy z wydziałem wewnętrznym. Jest podejrzany o kradzież kokainy. Mężczyzna nie przyznaje się do winy, przywłaszczenia mienia młodego dilera dokonał jednak ktoś legitymujący się jego dokumentami. Kuba jest przekonany, że cała sprawa ma związek z klubem go-go, w którym spędził noc ze Stasiakiem. Tymczasem Paulinę czeka w domu niespodzianka. Córka przyprowadza bowiem nowego lokatora. Wach niepokoi się też, że Agata nawiązała zbyt bliską relację z uprzejmym sąsiadem. Czuje, że musi zareagować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także