Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (597)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Po zniknięciu Oli Kubis zwraca się do Kopczyka o pomoc. Tylko on posiada informacje mogące nakierować stróżów prawa na ślad zaginionej koleżanki. Problem w tym, że Kopczyk wylądował w areszcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Po zniknięciu Oli Kubis zwraca się do Kopczyka o pomoc. Tylko on posiada informacje mogące nakierować stróżów prawa na ślad zaginionej koleżanki. Problem w tym, że Kopczyk wylądował w areszcie, więc Kubis musi nagiąć przepisy, żeby go wyciągnąć. Jeśli wyjdzie na jaw, że zatrzymany opuścił areszt, inspektor znajdzie się w poważanych tarapatach. Czasu na działanie jest niewiele. Kopczyk jest przekonany, że to Zielonka porwał policjantkę. Niestety Oli nie udaje się odnaleźć. Krzysiek za wszelką cenę postanawia pomóc przyjaciółce i wchodzi na drogę, z której nie ma już powrotu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także