Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (595)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Ekipa Kowalskiego odkrywa kolejne zwłoki. Wszystkie sprawy łączy to, że do zbrodni doszło wedle charakterystycznego schematu. Ślady prowadzą do sierocińca, gdzie pracowała jedna z ofiar.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Ekipa Kowalskiego odkrywa kolejne zwłoki. Wszystkie sprawy łączy to, że osoby te zostały zamordowane wedle charakterystycznego schematu. Ślady prowadzą do sierocińca, gdzie pracowała jedna z ofiar. Z czasem wychodzi na jaw, że mury ośrodka skrywają przerażającą tajemnicę. Tymczasem znika Janik. Do śledztwa włącza się Jagiełło, który odkrywa, że wiele lat temu prokurator brał udział w sprawie, która może mieć coś wspólnego z bieżącym dochodzeniem. Walczak i Kornelia próbują rozwiązać problem z ojcem dziewczyny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także