Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (591)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (591)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:W szambie odnaleziono zwłoki mężczyzny. Pokrywa była zasłonięta, więc śledczy wykluczają wypadek. Żona denata nie potrafi wskazać podejrzanych. Okazuje się jednak, że skrywał on wstydliwe tajemnice.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

W szambie zostają odnalezione zwłoki mężczyzny. Pokrywa była zasłonięta, więc śledczy wykluczają wypadek. Żona denata nie potrafi wskazać żadnych podejrzanych. Twierdzi, że mąż był spokojnym człowiekiem i nie miał wrogów. Okazuje się jednak, że mężczyzna skrywał wstydliwe tajemnice, które wiążą się z pewną młodą dziewczyną, która mieszkała w jego domu, a wyprowadziła się krótko po jego zniknięciu. Tymczasem Kalicka przyjmuje pod swój dach Franka, swojego siostrzeńca. Jednocześnie musi dowiedzieć się, co stało się z matką chłopca.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także