Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (588)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (588)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Angelika Klimala z poparzeniami twarzy trafia do szpitala. Nieznany sprawca oblał ją kwasem. Do tragedii doszło, gdy kobieta była z kochankiem. Podejrzenia padają na męża Angeliki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Angelika Klimala z ciężkimi poparzeniami twarzy trafia do szpitala. Nieznany sprawca oblał ją kwasem siarkowym. Do tragedii doszło, gdy kobieta była ze swoim kochankiem. Podejrzenia padają na męża Angeliki. Mężczyzna jednak nie przyznaje się do winy i przedstawia zaskakujące alibi. Załoga odkrywa, że nie tylko Angelika została oblana kwasem, ale również jej dawna koleżanka z liceum. Obie ofiary łączy mroczny sekret. Tymczasem Walczak poznaje trudną do zaakceptowania prawdę o swojej nowej dziewczynie. Prokurator Janik dokonuje przełomowego odkrycia w sprawie Maćka i Żaby.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także