Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (58)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (58)

serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Ktoś przysyła na adres komendy kopertę, w której znajdują się portfel i odznaka Walczaka. Wkrótce razem z Wach zajmuje się on sprawą śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w szybie windy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Ktoś przysyła na adres komendy kopertę, w której znajdują się portfel i odznaka Walczaka. Wach, która odbiera pocztę, dowiaduje się, że Kuba nie tylko stracił wszystkie dokumenty, ale ma również inne tajemnice. Tymczasem oboje zajmują się sprawą śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w szybie windy nowego bloku. Okazuje się, że był to jeden z dwóch inwestorów budowy. Okoliczności wskazują na nieszczęśliwy wypadek. W toku śledztwa jednak staje się jasne, że awaria windy nie była przypadkowa - celowo został uszkodzony mechanizm sterujący. Możliwe, że w zabójstwo zamieszany jest drugi inwestor. Kierownik budowy potwierdza, że był świadkiem kłótni obydwu biznesmenów. Wkrótce wychodzą na jaw szczególne upodobania ofiary.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także