Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (573)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (573)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:W mieszkaniu zostają znalezione zwłoki kobiety. Prawdopodobnie doszło do napadu rabunkowego, co wydaje się potwierdzać fakt, że na klatce schodowej widziano podejrzanego mężczyznę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

W mieszkaniu zostają znalezione zwłoki kobiety. Prawdopodobnie doszło do napadu rabunkowego, co wydaje się potwierdzać fakt, że na klatce schodowej widziano podejrzanego mężczyznę. Gdy śledczy trafiają na jego trop, okazuje się, że to notowany diler narkotykowy, który niedawno zakończył odsiadkę. Ślady wskazują, że to on jest mordercą. Problem w tym, że zarówno mąż jak i znajoma Joanny nie mówią policji całej prawdy, a przyczyna śmierci kobiety może być inna niż początkowo zakładano. Tymczasem do Kopczyka wraca stara sprawa, w którą był zaangażowany jako posterunkowy. Zapadł wówczas wieloletni wyrok skazujący. Wychodzi na jaw, że ktoś popełnił błąd i do więzienia trafił niewinny człowiek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także