Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (572)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (572)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Mężczyźni podający się za stróżów prawa okradają biznesmenów. Jeden z przedsiębiorców zostaje postrzelony. Śledczy podejrzewają szefa firmy, z którym poszkodowani mieli rozpocząć współpracę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Mężczyźni podający się za stróżów prawa napadają na dwóch biznesmenów i kradną im kilkaset tysięcy złotych. Jeden z przedsiębiorców zostaje postrzelony. Śledczy podejrzewają szefa firmy, z którym poszkodowani mieli rozpocząć współpracę. Mężczyzna wydaje się coś ukrywać, podobnie jak jego pracownicy, którzy zdawali sobie sprawę, że tego dnia ma dojść do transakcji. Do grona podejrzanych trafia także ochroniarz. Mężczyzna znika jednak bez śladu. Tymczasem Walczak decyduje się odpuścić sprawę Maćka i Żaby. Zmienia zdanie, gdy do sieci trafia tajemniczy film.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także