Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (570)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (570)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Anna Gawron zostaje znaleziona martwa we własnym mieszkaniu. Przed śmiercią została poddana torturom. Śledczy zwracają uwagę na byłego partnera kobiety. Po zakończonym związku groził kobiecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Znana influencerka Anna Gawron zostaje znaleziona martwa we własnym mieszkaniu. Przed śmiercią została poddana długotrwałym torturom. Śledczy zwracają uwagę na byłego partnera kobiety. Po zakończonym związku wielokrotnie groził kobiecie. Szybko okazuje się jednak, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana i mroczniejsza, niż z początku się to wydawało. Tymczasem Górska i Kropelka zacieśniają więzi przyjaźni. Pomimo tego Daga nie może pozbyć się wrażenia, że koleżanka skrywa przed nią jakąś tajemnicę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także