Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (568)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (568)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Po śmierci prezesa renomowanej firmy wśród jej dyrektorów trwa rywalizacja dotycząca przejęcia władzy. Pakiet większościowy akcji ma przypaść temu, kto rozwiąże wymyśloną przez zmarłego zagadkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Po śmierci prezesa renomowanej firmy wśród jej dyrektorów trwa rywalizacja dotycząca przejęcia władzy. Sprawa jest nietypowa, ponieważ pakiet większościowy akcji ma przypaść temu, kto rozwiąże wymyśloną przez zmarłego zagadkę. Asystent jednego z dyrektorów wpada na jej rozwiązanie. Wkrótce zostaje znaleziony martwy. Zagadka pozostaje nieodgadnięta. Okazuje się również, że pracownicy firmy posuną się do wszystkiego, by zająć miejsce szefa. Tymczasem Agata zwraca się do Walczaka z nietypową prośbą. Córka Pauliny jest fanką pary internetowych podróżników, Maćka i Żaby. Od pewnego czasu dziewczyna nie daje znaku życia. Agata chciałaby wiedzieć, czy nie przytrafiło się jej nic złego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także