Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (567)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (567)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Sławek wraca do sprawy zabójstwa dziennikarza. Do morderstwa przyznał się przedsiębiorca, Dębski. Szyna, który odsiaduje wyrok w tym samym więzieniu co biznesmen, twierdzi że było inaczej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Sławek wraca do zamkniętej sprawy zabójstwa pewnego dziennikarza. Do morderstwa przyznał się majętny przedsiębiorca, Dębski. Dawny kolega Kłosa, Szyna, który odsiaduje wyrok w tym samym więzieniu co biznesmen, twierdzi że było inaczej. Dzięki tym informacjom śledczy odkrywa, że w noc, gdy zginął reporter, jego domniemanego mordercy prawdopodobnie nie było na miejscu zbrodni. Okazuje się też, że Dębski miał bliskie relacje z wysoko postawionym gangsterem. Kubis nie jest zadowolony z faktu, że Kłos współpracuje ze znajomym bandytą. Sytuację pogarsza fakt, że funkcjonariusz wpada w tarapaty, łamiąc przy tym prawo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także