Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (566)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (566)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:W centrum miasta zostają odnalezione ludzkie kości. Żeby ustalić, czy to sprawa dla śledczych, czy dla archeologów, niezbędna jest konsultacja z profesorem Piotrowskim. Ekspert został zamordowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

W centrum miasta zostają odnalezione ludzkie kości. Szkielet może mieć kilkaset lat. Żeby ustalić, czy to sprawa dla śledczych, czy dla archeologów, niezbędna jest konsultacja z profesorem Piotrowskim. Okazuje się jednak, że badacz nie żyje. Ślady wskazują, że naukowiec został zamordowany. Ofiara była w konflikcie z doktorem Małygą. Podejrzany wszystkiemu zaprzecza, ale jeszcze tej samej nocy załoga nakrywa go w podejrzanej sytuacji w gabinecie profesora. W międzyczasie Kowalski odkrywa, że odnaleziony szkielet kryje mroczną tajemnicę, a Górska wraca do współpracy z Jaworem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także