Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (555)
| Występują: | Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek |
|---|---|
| W skrócie: | Podczas joggingu kobieta zauważa niepokojące ślady na schodach jednego z mijanych domów. W środku jest tylko chłopiec, który ma ręce ubrudzone krwią. Okazuje się, że jego matka zaginęła. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).
W tym odcinku
Podczas joggingu kobieta zauważa ślady krwi na schodach jednego z mijanych domów. Drzwi są otwarte a w środku jest tylko mały chłopiec. Dziecko nie jest ranne, ale ma rączki ubrudzone krwią. Okazuje się, że matką malucha jest Karolina Kotowska, która przepadła bez śladu. Dom należy do Anety i Pawła Krysiaków. Zatrudnili oni młodą kobietę do sprzątania. Nie potrafią jednak powiedzieć, co się z nią stało. Nieco więcej światła na sprawę rzucają sąsiedzi Kotowskiej, Alina i Adam Kociołowie. Żona twierdzi, że zaginiona troszczyła się o swoje dziecko i nigdy nie zostawiłaby syna samego. Adam nie podziela zdania partnerki. Uważa, że Karolina udawała kobietę pokrzywdzoną przez los, aby wykorzystywać osoby skłonne jej pomóc. Z czasem okazuje się jednak, że Adama łączy z Kotowską więcej, niż pragnął on oficjalnie wyznać. Tymczasem Kalicka i Jawor świetnie się bawią jako kochankowie.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Michał Mrozek
jako Kuba Walczak -
Kamila Ścibiorek
jako Paulina Wach -
Dariusz Siastacz
jako Krzysztof Kopczyk -
Gabriela Oberbek
jako Aleksandra Latoszek -
Magdalena Margulewicz
jako Dagmara Górska -
Tomasz Radawiec
jako Bolek Kowalski -
Anna Prus
jako Baśka Kalicka -
Michał Kitliński
jako Tomek Jawor -
Paweł Izdebski
jako Sławek Kłos -
Agata Skórska
jako Lilka -
Przemysław Kapsa
-
Maciej Łuczkowski
-
Anna Antoniewicz
-
Magda Szczerbowska
-
Marek Włodarczyk
-
Tomasz Sobczak
Zobacz także
- Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (627) - serial kryminalny - wczoraj, 2 kwietnia 22:55
- Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (628) - serial kryminalny - wczoraj, 2 kwietnia 23:55
- Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny: Czarna wodza (1004) - serial kryminalny - sobota, 4 kwietnia 20:00
- Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (1005) - serial kryminalny - sobota, 4 kwietnia 21:00
- Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny: Bez przebaczenia (1006) - serial kryminalny - sobota, 4 kwietnia 22:00
- Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (1007) - serial kryminalny - sobota, 4 kwietnia 23:00
- Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (1008) - serial kryminalny - poniedziałek, 6 kwietnia 20:30 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (1009) - serial kryminalny - wtorek, 7 kwietnia 20:30 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (629) - serial kryminalny - wtorek, 7 kwietnia 22:55
- Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (630) - serial kryminalny - wtorek, 7 kwietnia 23:55