Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (548)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (548)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Student prawa Darek zostaje zamordowany. Policjanci ustalają, że chłopak pożyczał duże kwoty, które inwestował w kryptowaluty. Jego niepowodzenia biznesowe rozzłościły wierzycieli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Zamordowany zostaje student prawa, Darek. Współlokator znalazł go przypiętego do kaloryfera i pobrudzonego narkotykami. Siostra denata, Patrycja, twierdzi, że Darek miał poważne problemy z sercem i stronił od używek. Policja ustala, że chłopak pożyczał duże kwoty, które inwestował w kryptowaluty. Jego niepowodzenia biznesowe rozzłościły wierzycieli, co doprowadziło do tragicznego finału. Niebawem w podejrzanych okolicznościach znika Patrycja. Możliwe, że również ona zamieszana jest w śmierć brata. Tymczasem Daga i Lilka próbują uporać się z traumą związaną ze sprawą Kasperskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także