Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (546)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Matka zgłasza zaginięcie córki. Niebawem okazuje się, że dziewczyna nie żyje. Wszystko wskazuje na samobójstwo, lecz pojawiają się wątpliwości. Ofiara skrywała sekret, który mógł komuś zaszkodzić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Matka zgłasza zaginięcie swojej córki, Dominiki. Niebawem okazuje się, że dziewczyna nie żyje. Wszystko wskazuje na samobójstwo, lecz pojawiają się wątpliwości. Dziewczyna skrywała sekret, który mógł komuś bardzo zaszkodzić. Tymczasem Paulina Wach próbuje odnaleźć się po wypadku. Kłopotów przysparza jej jednak dorastająca córka Agata. Restauracji Słonia i Walczaka coraz słabiej prosperuje. Kuba wpada na pomysł, który rozwiąże wszystkie problemy. Wspólnik jest jednak sceptyczny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także