Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (527)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (527)

serial kryminalny Polska 2021   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Ola i Irek przygotowują się do rozprawy adopcyjnej, po której Sandra ma trafić pod ich opiekę. Krzysiek cieszy się ze zwycięstwa nad prokuratorem Janikiem. Nie wie jednak, że mężczyzna planuje rewanż.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.

W tym odcinku

Ola Latoszek i Irek Budka przygotowują się do rozprawy adopcyjnej, po której Sandra ma trafić pod ich opiekę. Krzysiek Kopczyk cieszy się ze zwycięstwa nad prokuratorem Janikiem. Nie wie jednak, że mężczyzna planuje rewanż. Latoszek oraz Kopczyk podejmują śledztwo w sprawie zaginięcia trzydziestoletniego Jacka, który zniknął po randce z dziewczyną poznaną w sieci. Funkcjonariusze odkrywają, że kobieta, z którą mężczyzna się umówił, również nie wróciła do domu. Trop prowadzi śledczych do escape roomu, który para odwiedziła podczas spotkania.

Zobacz także