Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (525)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (525)

serial kryminalny Polska 2021   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Sekretarka znajduje na parkingu pod biurem ciało swojego szefa. Mężczyzna zginął od ciosu w głowę. Zdaniem Kropielnickiej sprawca mógł się posłużyć kluczem do kół, który znalazła w pobliżu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.

W tym odcinku

Sekretarka znajduje na parkingu pod biurem ciało swojego szefa. Mężczyzna zginął od ciosu w głowę tępym narzędziem. Zdaniem Kropielnickiej sprawca mógł się posłużyć kluczem do kół, który znalazła w pobliżu. Górska i Kłos ustalają, że w noc przed śmiercią denat zorganizował partię pokera na sporą stawkę. Załoga odnajduje pozostałych uczestników wieczornej gry, ale każdy z nich dostarcza dowody obciążające pozostałych. Tymczasem Daga odsuwa się od sprawy Czerwca, ale niebawem dzieje się coś, co sprawia, że policjantka znowu jest zainteresowana znalezieniem zbiegłego mordercy.

Zobacz także