Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (524)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (524)

serial kryminalny Polska 2021   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Policjanci otrzymują pendrive z nagraniem tortur. Ustalają tożsamość uwięzionego mężczyzny. Analiza filmu pozwala odkryć ważne szczegóły. Wach i Walczak ruszają ofierze na ratunek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.

W tym odcinku

Bezdomny mężczyzna przynosi na komendę pendrive z niepokojącym nagraniem. Na filmie widać uwięzionego, torturowanego mężczyznę. Śledczy ustalają, że to zaginiony od kilku dni Rafał Mazurski. Mężczyzna wiedzie spokojne życie i nie ma wrogów. Dokładna analiza nagrania pozwala odkryć ledwo uchwytne szczegóły. W lustrzanym odbiciu Bolek dostrzega wiszący za oknem fragment banneru, a w tle słychać bicie dzwonów. Wach i Walczak ruszają na ratunek Mazurskiemu. Tymczasem Słoń jest gotowy do otwarcia swojego lokalu z sushi. W restauracji niespodziewanie pojawia się Dorota, dawna znajoma Pauliny.

Zobacz także