Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (523)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (523)

serial kryminalny Polska 2021   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Krzysiek i Ola zajmują się sprawą zabójstwa Tomasza Rylskiego. Został znaleziony nagi we własnym mieszkaniu z raną głowy. Śledczy dochodzą do wniosku, że w domu była również córka mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.

W tym odcinku

Krzysiek i Ola zajmują się sprawą zabójstwa Tomasza Rylskiego. Mężczyzna został znaleziony nagi we własnym mieszkaniu z raną głowy. Po oględzinach lokalu oficerowie śledczy dochodzą do wniosku, że w domu była również córka denata, Natalia. Świadkiem zdarzenia jest niepełnosprawny intelektualnie chłopak, Maciek. Stróżom prawa udaje się nakłonić go, żeby w trakcie wizji lokalnej odtworzył to, co widział. Jego relacja okazuje się zaskakująca. Tymczasem Kopczyk świętuje z Kubisem i Kowalskim triumf nad prokuratorem Janikiem. Krzysiek postanawia też pomóc Oli w jej adopcyjnych problemach.

Zobacz także