Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (427)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (427)

serial kryminalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Walczak ma problemy. Janik, prokurator prowadzący sprawę zabójstwa, ma powody, by sądzić, że funkcjonariusz pomógł w ucieczce Słoniowi. Mężczyzna zniknął i jest głównym podejrzanym o morderstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Oprócz prowadzenia śledztw, członkowie załogi zmagają się również z osobistymi problemami.

W tym odcinku

Walczak ma problemy. Janik, prokurator prowadzący sprawę zabójstwa Hanny Kiełczyńskiej, ma powody, by sądzić, że funkcjonariusz chciał pomóc w ucieczce swojemu przyjacielowi, Słoniowi. Mężczyzna zniknął i jest głównym podejrzanym o brutalne morderstwo. Walczak postanawia odszukać kolegę i mu pomóc. Paulina pracuje nad sprawą pobicia doktora Jacka Mickiewicza. Położnik został zaatakowany na parkingu pod szpitalem, w którym pracuje. Następnego dnia dochodzi do uprowadzenia dziecka. Kilkutygodniowe niemowlę zostało porwane w parku, na oczach jego matki. Wach przeczuwa, że sprawy się łączą, ponieważ poszukiwanego malucha przyjmował Mickiewicz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także