Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (426)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (426)

serial kryminalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Dariusz Siastacz, Gabriela Oberbek
W skrócie:Śledczy zajmują się sprawą włamania do firmy budowlanej. Zginęły pieniądze przeznaczone na wypłaty dla pracowników. Jawor i Górska ustalają, że sprawcy wiedzieli, jak działa instytucja.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Oprócz prowadzenia śledztw, członkowie załogi zmagają się również z osobistymi problemami.

W tym odcinku

Śledczy zajmują się sprawą włamania do firmy budowlanej. Zginęły pieniądze przeznaczone na wypłaty dla pracowników. Jawor i Górska ustalają, że sprawcy wiedzieli, jak działa instytucja. Stróże prawa zaczynają podejrzewać, że za kradzieżą stoi właściciel, który nie chce wypłacać swoim pracownikom pensji. Tymczasem Tomek cały czas monitoruje sytuację Stopki, starszego człowieka, którego śledzi od dłuższego czasu. Po ostatnich wydarzeniach trafił on do domu opieki. Na komendzie pojawia się znajoma Jawora, która zadłużyła się u lichwiarza. Mężczyzna dość brutalnie egzekwuje dług. Policjant chce jej pomóc. Nie spodziewa się jednak, co czeka go w siedzibie firmy pożyczkowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także