Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (388)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (388)

serial kryminalny Polska 2020   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Krzysztof Suszek, Marek Włodarczyk
W skrócie:Wach i Walczak usiłują rozwikłać tajemniczą sprawę morderstwa właściciela klubu gejowskiego, Andrzeja Czarnego. Przed śmiercią był on brutalnie torturowany. Śledczy jadą do jego mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Załoga mierzy się z kolejnymi zagadkowymi sprawami. Policjanci staną również przed trudnymi wyzwaniami, które wpłyną na ich dotychczasowe życie.

W tym odcinku

Wach i Walczak usiłują rozwikłać sprawę morderstwa właściciela klubu gejowskiego, Andrzeja Czarnego. Przed śmiercią był on brutalnie torturowany. Śledczy jadą do jego mieszkania. Na miejscu zastają młodego chłopaka, który podaje się za współlokatora denata. Korzystając z nadarzającej się okazji, podejrzany ucieka. Wkrótce w ręce funkcjonariuszy trafia film, na którym zarejestrowano spotkanie członków neofaszystowskiej organizacji "Honor Białej Krwi". Wśród zgromadzonych widoczny jest m.in. mężczyznę, który zbiegł z domu Andrzeja. W życiu prywatny Kuba Walczak przeżywa ostatnie spotkanie z Magdą, do niedawna swoją dziewczyną. Przyjaciel o ksywce Słoń próbuje go pocieszyć, organizując imprezę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także