Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (386)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (386)

serial kryminalny Polska 2020   od 16 lat
Występują:Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Krzysztof Suszek, Marek Włodarczyk
W skrócie:Kuba Walczak i Słoń znajdują w torbie porzucone niemowlę. Widzą też w pośpiechu oddalającą się dziewczynę. Kilka godzin później okazuje się, że została ona potrącona przez auto i zginęła na miejscu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Załoga mierzy się z kolejnymi zagadkowymi sprawami. Policjanci staną również przed trudnymi wyzwaniami, które wpłyną na ich dotychczasowe życie.

W tym odcinku

Kuba Walczak wraz ze swoim kolegą Słoniem wraca do domu po całonocnej wyprawie do miasta. Mężczyźni znajdują w torbie porzucone niemowlę. Widzą też młodą dziewczynę, w pośpiechu oddalającą się z miejsca zdarzenia. Kilka godzin później okazuje się, że kobieta została potrącona przez samochód i zginęła na miejscu. Kierowca auta jest przekonany, że ktoś ją gonił. Sekcja ofiary wykazuje, że nigdy nie rodziła dziecka. Kuba i Paulina postanawiają rozwiązać sprawę i odnaleźć prawdziwą matkę niemowlęcia. Wydarzenie to skłania Słonia do refleksji. Mężczyzna opowiada Kubie o swoich problemach. Prawdopodobnie utraci niebawem możliwość spotkań z własnym dzieckiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także