Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (352)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (352)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:W mieście trwa turniej szachowy. Mistrz Arkadiusz Kalita twierdzi, że nocami ktoś wydzwania do niego, dyktując mu ruchy. Wach i Walczak orientują się, że zbite figury mają związek ze zgonami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

W mieście organizowany jest turniej gry symultanicznej w szachy z arcymistrzem Arkadiuszem Kalitą. Szachista opowiada niewiarygodną historię. Twierdzi, że nocami ktoś wydzwania do niego, dyktując mu przez telefon kolejne ruchy. Wach i Walczak orientują się, że każda zbita figura to jeden zabity człowiek. Załoga musi zmierzyć się z nieznanym przeciwnikiem. Kuba kolejny raz podchodzi do egzaminu, który zatrzymał jego karierę studencką. Paulina przy pomocy Bolka robi krok naprzód w poszukiwaniach Diany Bubnowicz. Dziewczyna wcale nie przebywa tam, gdzie twierdzą jej rodzice. Policjantka zamierza pojechać do nich z Marią Przybylską.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także