Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (351)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (351)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Na kempingu znaleziono ciała turystów. Państwo Morawscy byli po pięćdziesiątce. Podróżowali z przyczepą po Europie. Latoszek i Kopczyk sądzą, że mąż zabił żonę, po czym sam popełnił samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Na kempingu znaleziono ciała turystów. Państwo Morawscy byli po pięćdziesiątce. Podróżowali z przyczepą po Europie. Latoszek i Kopczyk sądzą, ze mąż zabił żonę, po czym sam popełnił samobójstwo. Trop jest jednak fałszywy. Policjant przez przypadek odkrywa, że w pojeździe są skrytki, w których znajdują się narkotyki. Zmarła para przyjechała do Polski z Holandii. Do dziadka Włodka, współlokatora Kopczyka, dzwoni ktoś, kto ostrzega go przed wyłudzeniem metodą "na wnuczka".

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także