Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (34)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (34)

serial kryminalny Polska 2016   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Nad Odrą zostaje znalezione ciało bezdomnego. Uwagę policjantów zwracają jego wypielęgnowane dłonie. Wkrótce potem w szpitalach pojawiają się inni bezdomni, którzy ulegli zatruciu nieznaną substancją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par, którzy tworzą oddzielne zespoły dochodzeniowe. Oprócz prowadzonych śledztw, serial pokazuje także wątki z życia osobistego bohaterów. Poza zdjęciami kręconymi tradycyjnie, w serialu mają znaleźć się liczne ujęcia zrealizowane m.in. przy pomocy dronów.

W tym odcinku

Nad Odrą zostaje znalezione ciało bezdomnego. Uwagę policjantów zwracają jego wypielęgnowane dłonie, a także eleganckie ubrania. Wkrótce potem w szpitalach pojawiają się inni bezdomni, którzy ulegli zatruciu nieznaną substancją. Policyjne śledztwo ujawnia przestępczy proceder bazujący na bezwzględnym wykorzystaniu ludzi potrzebujących pomocy. Tymczasem Paulina Wach ma coraz większe kłopoty z byłym mężem. Jej koledzy z komendy postanawiają pomóc koleżance w rozwiązany problemów. Również Walczak postanawia przyznać się matce do kłamstw związanych z Izą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także