Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (330)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (330)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Mężczyzna w średnim wieku umiera w domu na zawał serca. Matka Mikołaja twierdzi, że jej syn został otruty. Policjanci sprawdzają ten przypadek w ramach nieformalnej przysługi dla prokuratora Jagiełły.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Mężczyzna w średnim wieku umiera w domu na zawał serca. Matka Mikołaja nie wierzy w oficjalną wersję zgonu. Twierdzi, że jej syn został otruty. Policjanci sprawdzają ten przypadek w ramach nieformalnej przysługi dla prokuratora Jagiełły. Na miejscu Górska odkrywa, że sprawa rzeczywiście wydaje się podejrzana. Ktoś podmienił zmarłemu tabletki przeciwbólowe na jakieś niebezpieczne środki. Podejrzaną jest niewierna żona Mikołaja.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także