Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (33)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (33)

serial kryminalny Polska 2016   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Stasiak wraca do pracy po urlopie. Ukrywa przed Przybylską powody swojego wyjazdu. Przed wejściem do biurowca znalezione zostają zwłoki lokalnego developera, który spadł z dachu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par, którzy tworzą oddzielne zespoły dochodzeniowe. Oprócz prowadzonych śledztw, serial pokazuje także wątki z życia osobistego bohaterów. Poza zdjęciami kręconymi tradycyjnie, w serialu mają znaleźć się liczne ujęcia zrealizowane m.in. przy pomocy dronów.

W tym odcinku

Stasiak wraca do pracy po niespodziewanym urlopie. Ukrywa przed Przybylską prawdziwe powody swojego wyjazdu. Przed wejściem do biurowca znalezione zostają zwłoki lokalnego developera, który spadł z dachu. Policjanci ustalają, że nie było to samobójstwo, a w sprawę zamieszane są osoby trzecie. W tle sprawy przewija się także zabytkowa willa, dawniej własność staruszki, która uważała, że jej dom jest nawiedzony. Opowieści o duchach nie odstraszała jednak developera, który był zainteresowany kupnem domu. Sprawa staje się jeszcze bardziej zagadkowa, gdy śledczy odkrywają, że transakcja miała zostać sfinalizowana dokładnie tego samego dnia, w którym doszło do śmierci biznesmena.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także