Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (326)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (326)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Jacek Pięta skarży się na stalking. Kopczyk i Latoszek odkrywają, że prześladowcą jest szwagierka mężczyzny. Kobieta podejrzewa, że przyczynił się on do śmierci pierwszej żony i wypadku drugiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Na komendę zgłasza się prawnik Jacek Pięta, który skarży się na stalking ze strony nieznanej osoby. Kopczyk i Latoszek zastawiają pułapkę i odkrywają, że tajemniczym intruzem jest szwagierka mężczyzny. Kobieta podejrzewa go o to, że przyczynił się do śmierci swojej pierwszej żony i wypadku drugiej. Zarzuty są bezpodstawne, ale teoria podoba się prokuratorowi Jagielle, który zna Piętę jeszcze ze studiów i nie darzy go sympatią.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także