Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (323)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (323)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Ola Latoszek znalazła rozwiązanie problemu Kopczyka. Jej daleki krewny dysponuje dużym mieszkaniem. Policjanci zajmują się sprawą zaginięcia chłopca, którego porwał z piaskownicy jego własny ojciec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Ola Latoszek znalazła rozwiązanie problemów mieszkaniowych Kopczyka. Jej daleki krewny, pan Włodek, dysponuje dużym mieszkaniem. Policjanci zajmują się sprawą zaginięcia chłopca, którego porwał z piaskownicy jego własny ojciec. Rodzice Michałka są w trakcie pełnego sprzeczek rozwodu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także