Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (320)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (320)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Komisarz Aleksandra Latoszek wraca ze szkolenia. Dołącza do Kopczyka i Różańskiej, którzy badają okoliczności śmierci młodego chłopaka, który został otruty podczas zabawy w nocnym klubie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Komisarz Aleksandra Latoszek wraca z wyjazdowego szkolenia. Dołącza do Kopczyka i Różańskiej, którzy badają okoliczności śmierci młodego chłopaka, Kamila. Został on otruty podczas zabawy w nocnym klubie. Okazuje się, że denat prowadził kursy podrywania. Ich uczestnicy rejestrowali swoje próby i porównywali je z wyczynami mistrza. Funkcjonariusze dysponują całym archiwum filmów. Wyznaczają do ich oglądania Ankę Różańską. Ekipa jest przekonana, że na którymś z nich znajdują się wskazówki dotyczące tożsamości mordercy. Latoszek dowiaduje się od Kopczyka, że wkrótce nie będzie on miał, gdzie mieszkać. Postanawia pomóc koledze w poszukiwaniach nowego lokum.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także