Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (32)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (32)

serial kryminalny Polska 2016   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Na komendę zgłasza się Janina, starsza pani, która niedawno pochowała męża. Kobieta przyznaje się do popełnienia zbrodni. Twierdzi, że otruła sąsiadkę, która romansowała z jej mężem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par, którzy tworzą oddzielne zespoły dochodzeniowe. Oprócz prowadzonych śledztw, serial pokazuje także wątki z życia osobistego bohaterów. Poza zdjęciami kręconymi tradycyjnie, w serialu mają znaleźć się liczne ujęcia zrealizowane m.in. przy pomocy dronów.

W tym odcinku

Na komendę zgłasza się Janina, starsza pani, która niedawno pochowała męża. Kobieta przyznaje się do popełnienia zbrodni. Twierdzi, że otruła swoją sąsiadkę, ponieważ odkryła, że miała ona romans z jej mężem. Sprawa wydaje się banalnie prosta do momentu, kiedy policjanci odkrywają, że to nie podana przez Janinę trucizna byłą przyczyną zgonu sąsiadki. W międzyczasie aspirant Walczak i Kowalski angażują się w inne zadanie. Mają inwigilować środowisko dilerów narkotyków działających w klubie go-go. W trakcie akcji trafiają jednak na trop zupełnie innej afery. Tymczasem matka Walczaka upiera się, by poznać jego narzeczoną. Odgraża się, że nie wyjedzie, dopóki jej nie zobaczy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także