Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (318)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (318)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Dadze udaje się porozmawiać z Hubertem. Mężczyzna nie ma możliwości, aby spotkać się z własną córką. Tośka jest obrażona na cały świat. Górska i Gawlik prowadzą sprawę zabójstwa Marty Prus.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Dadze udaje się porozmawiać z Hubertem. Mężczyzna ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości, by spotkać się z własną córką. Tośka jest obrażona na cały świat. Górska i Gawlik prowadzą sprawę zabójstwa Marty Prus, dziennikarki, której ciało znaleziono nad rzeką. Przed śmiercią ofiara zdołała napisać na piasku kilka liter, które mogą stanowić wskazówkę dotyczącą tożsamości mordercy. Funkcjonariusze dowiadują się w redakcji, że kobieta pracowała nad nowym reportażem śledczym. Górska ma wrażenie, że ktoś za nią chodzi. Razem z Markiem zastanawiają się, kto mógł śledzić ją przed ich spotkaniem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także