Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (317)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (317)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Janek Kaszuba i Anka Różańska zajmują się przypadkiem Grzegorza Czarneckiego, którego ciało zostało znalezione w parku. Szybko dowiadują się, że w tym miejscu spotykają się homoseksualiści.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Janek Kaszuba i Anka Różańska po raz pierwszy dostają własne śledztwo. Zajmują się przypadkiem Grzegorza Czarneckiego, którego ciało zostało znalezione w parku. Szybko dowiadują się, że miejsce nie jest przypadkowe. Spotykają się tam homoseksualiści, którzy szukają partnerów. Żona denata, atrakcyjna nauczycielka Kamila, twierdzi, że mąż nie miał takich skłonności, ale ekipa odkrywa, że kobieta ma powody, aby nie mówić prawdy. Sama uwikłana jest w romans z jednym ze swoich uczniów. Po godzinach pracy Anka i Janek, którzy nadal wspólnie wynajmują mieszanie, coraz częściej spierają się o rozmaite drobiazgi. Funkcjonariuszka wpada na pomysł, że rozwiązaniem będzie przyjęcie trzeciego lokatora. Organizują specjalny casting.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także