Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (315)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (315)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Do służby wraca starszy aspirant Kopczyk. Kryminalni udają się do mieszkania Mietka Stefańskiego, który popełnił samobójstwo. Okazuje się, że denat wygrał niedawno dużą sumę pieniędzy w totolotka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Po dłuższej przerwie do służby wraca starszy aspirant Kopczyk. Ola Latoszek, która była jego stałą partnerką odbywa właśnie szkolenie, mężczyzna zostaje więc przydzielony do pracy z inspektorem Kubisiem i młodą Anką Różańską. Kryminalni udają się do mieszkania Mietka Stefańskiego, który minionej nocy popełnił samobójstwo. Okazuje się, że denat wygrał niedawno dużą sumę pieniędzy w totolotka i zdążył odebrać wygraną. Śledczy podejrzewają, że za śmierć Stefańskiego mogą odpowiadać osoby trzecie. Kopczyk zaprasza Ankę i Kubisia na piwo, a podczas spotkania opowiada im o niezwykłych wydarzeniach, które miały miejsce podczas jego nieobecności. Decyduje się jednak powrócić na swoją działkę. Na miejscu przeżywa szok.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także