Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (314)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (314)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Dagmara Górska i Marek Gawlik badają sprawę zabójstwa młodego Ukraińca. Podejrzewają grupę mieszkańców, którzy nie kryli swoich krytycznych poglądów o imigrantach. Bolek Kowalski odkrywa nowe fakty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Dagmara Górska i Marek Gawlik badają sprawę zabójstwa młodego Ukraińca, Timura. Policjanci podejrzewają, że za zbrodnią stoi grupa okolicznych mieszkańców, którzy nie kryli swoich krytycznych poglądów o imigrantach. Bolek Kowalski odkrywa jednak ciekawe fakty pozwalające spojrzeć na śledztwo z innej perspektywy. Tymczasem Górska próbuje nawiązać kontakt z Hubertem Wawerskim, który działa pod przykrywką w jednej z dużych grup przestępczych. Dzięki pomocy Marka Gawlika Daga ma możliwość spotkania z policjantem. Wymaga ono jednak szczególnych środków ostrożności.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także