Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (310)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (310)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Przechodzień znajduje ciało kobiety. Nie potrafi ustalić, w jaki sposób umarła. Górska i Gawlik odkrywają, że kobieta noc wcześniej uczestniczyła w ceremonii z ayahuaską - narkotyczną rośliną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Przechodzień znajduje ciało młodej kobiety zawinięte w dywan. Nie potrafi jednak ustalić, w jaki sposób umarła. Górska i Gawlik odkrywają, że kobieta noc wcześniej uczestniczyła w ceremonii z ayahuaską - rośliną z Peru, którą tamtejsi Indianie używają do wprowadzania się w głęboki trans. Uczestnicy rytuału nie pamiętają niczego z tego wieczoru. Odpowiedzi może znać Peruwiańczyk Jesus Maria Hernandez, który prowadził ceremonię. Tymczasem Tośka przygotowuje się do olimpiady z geografii. Gawlik postanawia sprawdzić, dlaczego Wawerski tak rzadko odzywa się do córki z wyjazdu służbowego. Lilka chce raz jeszcze spróbować poderwać Marka Gawlika. Problemem okaże się jednak dodatkowe zlecenie policjanta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także