Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (31)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (31)

serial kryminalny Polska 2016   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Przybylska i Stasiak zajmują się sprawą zabójstwa prostytutki. Ich uwagę zwraca chłopak zamordowanej, który rzekomo nie wiedział o jej zajęciu. Tymczasem w Marii wzbiera złość przeciwko myśliwych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par, którzy tworzą oddzielne zespoły dochodzeniowe. Oprócz prowadzonych śledztw, serial pokazuje także wątki z życia osobistego bohaterów. Poza zdjęciami kręconymi tradycyjnie, w serialu mają znaleźć się liczne ujęcia zrealizowane m.in. przy pomocy dronów.

W tym odcinku

Przybylska i Stasiak zajmują się sprawą zabójstwa młodej prostytutki. Zszokowana matka dziewczyny nie wiedziała, czym zajmuje się jej córka. Śledczy szukają sprawcy wśród potencjalnych klientów. Ich uwagę zwraca także chłopak zamordowanej, który utrzymuje, że również nie wiedział o zajęciu swojej dziewczyny, a jednak jego ślady zostały znalezione na miejscu zbrodni. Tymczasem w Marii wzbiera złość przeciwko barbarzyńskim praktykom myśliwych organizujących polowania. Ci zaś zaczynają się skarżyć, że ktoś przeszkadza im w legalnej rozrywce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także