Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (309)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (309)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Ola Latoszek i Anka Różańska badają okoliczności zniknięcia młodego mężczyzny, Adama. Sprawę zgłosiła matka. Policjantki odkrywają, że Adam ukrył w pawlaczu plecak z dość nietypową zawartością.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Ola Latoszek i jej nowa koleżanka, Anka Różańska, badają okoliczności zniknięcia młodego mężczyzny, Adama. Sprawę zgłosiła matka zaniepokojona kilkudniową nieobecnością syna. Policjantki odkrywają, że Adam ukrył w pawlaczu plecak z dość nietypową zawartością. Udaje się też ustalić, że chłopak miał niewielką hodowlę marihuany, którą sprzedawał wraz z kolegą. Co ciekawe jednak, ostatnie połączenie, jakie wykonano z komórki chłopaka, wiedzie do Nikoli, która cierpi na nieuleczalną chorobę. Anka i Ola, początkowo nieco nieufne wobec siebie, zaczynają się coraz lepiej dogadywać. W końcu decydują się na wspólny wypad na piwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także