Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (306)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (306)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Paulina rozpoczyna współpracę z Jankiem Kaszubą. Nie jest ona łatwa, ponieważ chłopak bardzo ją irytuje. Policjanci wspólnie zajmują się sprawą prawniczki Alicji, która zginęła we własnym mieszkaniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Kuba Walczak doznaje kontuzji podczas joggingu i Paulina rozpoczyna współpracę z Jankiem Kaszubą. Nie jest ona łatwa, ponieważ chłopak bardzo ją irytuje. Wspólnie zajmują się sprawą prawniczki Alicji, która zginęła we własnym mieszkaniu, przygnieciona ciężkim regałem. Znalazły ją dzieci, które wróciły do domu po weekendzie spędzonym z ojcem. To właśnie Rafał, były mąż prawniczki, staje się głównym podejrzanym. Mieszkanie wygląda na mocno zagracone, nie wydaje się jednak, by cokolwiek z niego zginęło. Kryminalni zakładają, że między rozwiedzioną parą mogło dojść do awantury, która skończyła się tragicznie. Wach i Kaszuba odkrywają jednak, że Alicja miała wielu wrogów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także