Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (305)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (305)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Nowo przyjęta do pracy Ania zostaje partnerką Dagi Górskiej. W parku znaleziono ciało kobiety, którą policjantki identyfikują jako Beatę Lato, znaną pogodynkę. Okazuje się, że to jej bliźniaczka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Nowo przyjęta do pracy Ania zostaje partnerką Dagi Górskiej. W parku znaleziono ciało kobiety, którą policjantki szybko identyfikują jako Beatę Lato, znaną pogodynkę. Ich zaskoczenie jest więc ogromne, gdy spotykają gwiazdę w jej macierzystej stacji telewizyjnej, gdzie przygotowuje się do wyjścia na wizję. Kryminalni dowiadują się, że Beata ma siostrę bliźniaczkę, Martę, która miała zatargi z prawem. Kobieta odsiaduje wyrok w więzieniu, ale dostała przepustkę na widzenie z dzieckiem. Kryminalni muszą zbadać, czy prezenterka ma coś wspólnego ze śmiercią siostry. Daga Górska odkrywa, że wszyscy na komendzie plotkują o jej ciąży. Policjantka chce wyjaśnić sprawę z posterunkowym Wojtalą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także