Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (293)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (293)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Wach i Walczak zajmują się sprawą pobicia fotografa. Mieszkanie i samochód poszkodowanego mężczyzny zostały splądrowane. Policjanci domyślają się, że wiele osób mogło chcieć się na nim zemścić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Wach i Walczak zajmują się sprawą pobitego fotografa. Został on brutalnie potraktowany, a jego mieszkanie i samochód - splądrowane. Kryminalni domyślają się, że wiele osób mogło chcieć zemścić się na wścibskim mężczyźnie i sprawdzają gwiazdy, które ostatnio fotografował. Plotka głosi, że udało mu się "ustrzelić" słynną piosenkarkę, Mariannę, podczas potajemnej schadzki z gangsterem i raperem, Jaszczurem. Walczakowi i Wach w śledztwie pomaga młody stażysta, Janek Suszek. Chłopak coraz lepiej czuje się w wydziale, udaje mu się także znaleźć mieszkanie. W środku czeka go jednak niemiła niespodzianka. Bolo prosi Paulinę o pomoc w przełamaniu niechęci, jaką okazuje mu Julia Pakulska. Wach szybko znajduje z patolożką wspólny język.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także